دانلود پروژه مالی شرکت اشی مشی

نوع فایل :ورد (ِdocx) | حجم:۴۰کیلوبایت (rar) | تعداد صفحات : ۴۱| قیمت : ۴۰۰۰

تاريخچه گروه شركت هاي توليدي اشي مشي:شركت سهامي خاص گيلان سويا در سال ۱۳۷۱ تاسيس گرديد. اين شركت با داشتن بيش از يك دهه فعاليت، يكي از مجهزترين واحدهاي صنعتي توليد انواع ماكاروني، اسنك و نوشابه گازدار مي باشد، در اواخر سال ۱۳۷۸ همزمان با راه اندازي خط توليد نوشابه گازدار در بطري يكبار مصرف(PET) و نيز راه اندازي دستگاه بطري ساز(PET) با هدف توليد و عرضه نوشابه با كيفيت رسماً فعاليت توليد انواع نوشابه گازدار را با نام تجاري اشي مشي در شركت سيرنگ زيبا كنار آغاز نمود. روند توسعه و به روز نمودن ماشين آلات آن برابر با آخرين تكنولوژي روز جهان در كليه بخشهاي توليد محصولات متنوع شركت همواره استمرار داشته است.

قابليتهاي توليدي در گروه توليدي اشي مشي:
شركت گيلان سوياـ توليد انواع اسنك ( غله حجيم شده)، اسنك خلالي، چيپس دريايي، چيپس زنگوله اي، اسنك فلفلي و مغز دار شكلاتي.
شركت سيرنگ گيلان ـ توليد انواع ماكاروني فرمي و ساده.شركت هديه شمال ـ توليد انواع ماكاروني فرمي و ساده.
شركت سيرنگ پلاستيك ـ توليد انواع اندازه متنوع بطري PET ( مظروف نوشابه گازدار)، بخش نوشابه سازي نمونه اي از قابليتهاي تكنولوژي توليدات اين گروه صنعتي است كه در زير به قسمتي از فرآوري و ساخت آن اشاره مي شود.

تكنولوژي ساخت بطري PET و نوشابه:
تكنولوژي ماشين آلات توليد نوشابه تماماً از پيشرفته ترين نوع خود و مربوط به بعد از سالهاي ۲۰۰۰ ميلادي است در حالي كه كنترل و توليد در سراسر خط بوسيله كامپيوترهاي بسيار پيشرفته و تمام اتوماتيك جديد انجام مي گيرد. تعداد محدودي از نيروي انساني كه همگي آموزش ديدة خارج از كشور مي باشند در اين صنعت اشتغال دارند. اين شركت داراي پيشرفته ترين آزمايشگاه با تجهيزات لازم و سيستمهاي دقيق اندازه گيري و سنجش مي باشد كه از آزمايشگاههاي مرجع كشور مي باشد. كنترل كيفيت تمامي مجموعه از ورود مواد اوليه تا ساخت محصول و ارائة محصول ساخته شده و خدمات بعد از فروش زير نظر كارآمدترين افراد آموزش ديده، مجرب و تحصيلكرده اداره مي شود. طعم دهنده ها و افزودنيهاي مجاز از معتبرترين شركتهاي جهاني تهيه مي شوند. درب بطري نوشابه اشي مشي توسط شركتهاي بزرگ بين المللي جهان تهيه مي شوند. مواد اوليه ساخت بطري نوشابه به نام PET از شركت هاي بزرگ و معتبر خارجي تهيه و در داخل كارخانه با استفاده از وجود ماشين آلات بسيار پيشرفته جديد ابتدا به پريفرم و سپس به اندازه هاي ۳۰۰ سي سي و ۵/۱ ليتر و ۲ ليتر توليد مي شوند.
ليبل بطر نوشابه از جنس پلاستيكBOPP است كه در برابر آب و تابش خورشيد مقاوم بوده ، پاره هم نمي شود و شكل و رنگ آن ثابت است.

فهرست مطالب دانلود پروژه مالی شرکت اشی مشی

 

عنوان صفحه

تاریخچه گروه شرکت های تولیدی اشی مشی۱

قابلیتهای تولیدی در گروه تولیدی اشی مشی۱

افتخارات۲

شرکت تولید ماکارونی هدیه شمال وابسته به کارخانه اشی مشی

موضوع فعالیت طبق اساسنامه

صورت ریز دارائیهای ثابت۴

تهیه صورتهای مالی۴

هدف صورتهای مالی۵

صورتهای مالی کارخانه هدیه شمال۵

صورتحساب سود و زیان۷

محاسبه نسبت های مالی شرکت

جدول نسبت های مالی شرکت

سیستم سند هزینه۱۱

تنظیم سند هزینه۱۱

وضعیت مالی، عملکرد مالی و انعطاف پذیری مالی۱۲

خصوصیات کیفی اطلاعات مالی۱۳

رابطه بین خصوصیات کیفی اطلاعات مالی۱۵

جدول برآورد هزینه ماشین آلات۱۶

وسائل و تجهیزات اداری۱۷

هزینه های پیش بینی نشده۱۷

محاسبه سرمایه در گردش مورد نیاز۱۸

هزینه حقوق و دستمزد کارکنان تولید۱۹

هزینه حقوق و دستمزد کارکنان غیر تولیدی۱۹

هزینه تعمیر و نگهداری۲۰

هزینه استهلاک۲۰

پیش بینی فروش۲۱

محاسبه سود وام بانکی۲۲

 

نوع فایل :ورد (ِdocx) | حجم:۴۰کیلوبایت (rar) | تعداد صفحات : ۴۱| قیمت : ۴۰۰۰

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *