ثبت پروپوزال در همانندجو ایرانداک

انتخاب موضوع پایان نامه و ثبت پروپوزال در همانندجو ایرانداک یکی از مهم ترین و حساس ترین  مراحل در دروه دانشجویی مقطع کارشنارس ارشد است.دانشجویان بعد از جستجوی فراوان برای انتخاب موضوع پایان نامه و مشورت با اساتید، اقدام به تدوین و نگارش پروپوزال می کنند.رویه های ثبت پایان نامه ها و مقالات در سایت ایرانداک از سال ۱۳۹۵ به بعد تغییر کرده است. سایت ایرانداک برای جلوگیری از سرقت ادبی پایان نامه ها و مقالات پژوهشی، سامانه همانندجو را در ایراندک پیاده سازی کرده است.

برای ثبت پایان نامه در همانندجو ایرانداک ابتدا باید در سامانه همانندجو ثبت نام کنید، بعد از ثبت نام در بخش درخواست تازه اقدام به درج عنوان موضوع و متن پروپوزال نمایید و با در اختیار داشتن ایمیل و شناسه استاد راهنما می توانید نمونه ای از گزارش همانندجو  برای استاد نیز ارسال کنید، بعد با پرداخت مبلغ ۱۸ هزار تومان ، پروپوزال شما بررسی می شود و بعد گذشت چند ساعت گزارش همانندجو در پروفایل شما درج می شود.

برای تدوین پروپوزال باید طبق فرمت پروپوزال دانشگاه و رعایت اصول پروپوزال نویسی اقدام کنید. سیستم همانندجو بعد از آپلود کردن فایل پروپوزال تمام متن را بررسی می کند و متون کپی شده  از سایر پایان نامه ها و مقالات استفاده شده در پروپوزال را برای شما به نمایش در می آورد. متن پروپوزال شما باید مشابهت زیر ۳۰ درصد داشته باشد تا مورد تایید استاد راهنما و  مدیر گروه تحصیلات تکمیلی قرار گیرد.

 

طرح پژوهشی و پایان نامه تدوین شده در گروه پژوهشی مدیریت کمترین درصد مشابهت را در متن نوشتاری داشته اند. برای اینکه پروپوزال و پایان نامه شما کمترین درصد مشابهت متن را در سایت همانندجو داشته باشد، می توانید با ما تماس بگیرید و از خدمات ثبت پایان نامه بهره مند شوید.گروه پژوهشی پروژه مدیریت با بازنویسی و ویرایش پروپوزال ،درصد همانندی متن را به کمترین میزان می رساند.

نمونه پروپوزال ثبت شده توسط دانشجو و  ثبت شده توسط گروه پژوهشی مدیریت در زیر می توانید مشاهده کنید

ثبت پروپوزال در همانندجو ایرانداک

همانطور که مشاهده می کنید در ثبت اولیه پروپوزال درصد همانندی متن ۴۸ درصد بوده که مورد پذیرش اساتید قرار نگرفته است.

در مرحله دوم با نگارش و ویرایش مجدد توسط گروه پژوهشی مدیریت درصد همانندی متن به ۱۳ درصد رسیده است و مورد پذیرش قرار گرفته است.

 

برای ثبت پروپوزال و پایان نامه  در سامانه همانندجو

 از طریق واتساپ با شماره ۰۹۳۵۶۳۹۷۹۴۲ تماس حاصل فرمایید  

مطالب پیشنهادی

بازاریابی داخلی|تعریف و مفهوم

بازاریابی داخلی|تعریف و مفهوم

 بازاریابی داخلی تعریف و مفهوم سازی:بازاریابی داخلی مفهومی است که برای اولین بار در سال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *